Relaties tussen mannen en vrouwen, mannen en mannen, vrouwen en vrouwen. Van zeemzoet tot bitter, van voorspelbaar tot absurd, van saai tot melodramatisch, van pril tot uitgewoond. Voor toneelauteurs zijn ze een eindeloze bron van inspiratie, voor onze leerlingen van de 12e klas een boeiend speelveld om tijdens de lessen toneel mee aan de slag te gaan. ‘Tot de dood ons scheidt’ is een collagestuk met scènes uit zowel toneelstukken als romans, van Shakespeare over Tsjechov tot Fay Weldon, met enkele eigen creaties erbovenop. Net zoals in het echte leven weten we nu nog niet waar we precies zullen uitkomen, maar boeiend en afwisselend wordt het alvast wel. Regie en spelbegeleiding zijn in handen van Lore Huysmans en Sam Versweyveld.

Twee avondvoorstellingen gaan door in de grote zaal van de Zonnewijzer, op 27 en 28 januari, telkens om 20u. Inkom: 5 euro

Geef een reactie