Je bekijkt nu Geen opendeurdag dit schooljaar

Dit jaar hadden we graag de deuren van onze school opnieuw opengezet maar dit kan helaas nog steeds niet wegens de Corona-maatregelen. Op de website kan je al heel wat informatie terug vinden. Voor specifieke vragen kan je een mail zenden naar onthaal@steinerschoolleuven.be. We helpen je graag verder.

Dit bericht heeft 2 reacties

 1. Battaglia Regi

  Goede middag,

  Graag hadden wij deelgenomen aan de infoavond middelbaar op 23/2 om 20u voor onze zoon Regi die graag in de Steinerschool zou willen starten. Kunt u ons informeren of er een moment voorzien kan worden om uw schoolwerking te bezoeken met Regi. Hij is gepassioneerd door diergeneeskunde en heeft een creatieve kunstzinnige vaardigheid die we in traditioneel onderwijs te weinig ingevuld zien. Wij kijken uit naar uw reactie en infomoment.
  Fam. Battaglia-Vandenbempt

  1. de Zonnewijzer

   Beste, om deel te nemen aan de info-avond kan u zich vanaf 19u vanavond aanmelden via de link voor middelbaar of basisschool.
   Wij hopen op de Opendeurdag van 23 april onze school open te stellen voor alle kandidaat-leerlingen.

Geef een reactie