Kandidaat-ouders zijn welkom op de informatieavond op woensdag 22 februari, om 20 uur.

Het deelnemen aan een informatieavond is van belang voor alle geïnteresseerden. Iedereen is welkom om 20 uur in de foyer van de school. De pedagogie en werking van de school wordt toegelicht in een gezamenlijk moment. Daarna wordt er opgesplitst naar speelklassen, lagere school of middelbare school voor een specifieke toelichting door de leraren, met aansluitend gelegenheid tot vragen stellen. Voor deelname aan deze infoavond dient er niet op voorhand te worden ingeschreven.

Dit bericht heeft 2 reacties

 1. Caroline

  Beste, ik wil graag naar de infoavond volgende week komen ivm middelbaar onderwijs voor mijn dochter. Is het zinvol om haar mee te brengen? Mvg, caroline wuyts

  1. de Zonnewijzer

   Beste,
   Dank voor de interesse in onze school.
   In principe is de avond vooral bedoeld om de ouders te informeren. Indien de kinderen interesse hebben voor een hogere klas (9-12) kunnen ze eventueel wel mee komen, maar er is ook nog een open deurdag op 6 mei die voor hen eerder interessant kan zijn.

Geef een reactie